خرید و فروش اکانت کلش از طریق تلگرام . برای ورود به کانال کلیک کنید
تنها شماره مدیر سایت : 09140272407

قیمت اکانت : 80,000 تومان
سطح(level) gem cup سطح tawnhall
105 1780 2326 9

در صورتی که فروشنده اکانت ، شماره موبایل خود را در آگهی ثبت کرده است ، به شدت از تماس با فروشنده و خرید مستقیم اکانت خودداری کنید . در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی در مورد کلاه برداری و جعل اطلاعات نداریم .

آگهی فروش اکانت کلش اف کلنز : fighter متعلق به : سید رضا تبریزی کد آگهی : 8949

توضیحات فروشنده اکانت کلش :


قابلیت تغییر نام دارد و همچنین جم چمپیون را نگرفته و اکانت مهندسی می باشد.

ویرایش نام : نامشخص    لینک دیوایس : نامشخص
به مبلغ فوق ، 10000 تومان به علت کسر کارمزد بانکی از حساب سایت و هزینه وساطت سایت افزوده می شود .آگهی فوق با وساطت سایت فروخته شده است .
امکان خرید این اکانت وجود ندارد


«« راهنمای خرید اکانت از طریق سایت کلش فروش »»
1) برای خرید اکانت ابتدا میبایست هزینه آن را از طریق فرم بالا پرداخت کنید .
2) پس از پرداخت مبلغ ، کد پیگیری تراکنش بانک و کد پیگیری خریداکانت به شما تحویل داده میشود ، میتوانید آن را یادداشت نمایید .
3) معامله شما به یکی از 4 مسئول انجام معامله ها (واسطه) تحویل داده میشود .
4) مسئول وساطت سایت ، بین 12 تا 24 ساعت پس از پرداخت مبلغ خرید آگهی با شما تماس خواهد گرفت و شما میتوانید در جریان روند معامله خود قرار بگیرید .
5) برای پاسخ گیری سریع تر، از طریق sms با ما ارتباط برقرار کنید .
6) زمان تحویل کامل اکانت به شما ، باتوجه به حجم بالای معامله ها ، نهایتا تا 36 ساعت ممکن است به طول بینجامد .
7) پس از خرید اکانت ، از تماسِ مکرر با مسئولین وساطت خودداری کنید ، مسئولین وسطات به محض شروع معامله شما ، با شما تماس خواهند گرفت .
8) تمامی مراحل گرفتن اکانت از فروشنده ، تست صحت اکانت ، قطع دسترسی فروشنده به اکانت ، تغییر رمز و ... توسط مسئول وساطت سایت انجام میگیرد و شما در جریان تک تک این اتفاقات قرار خواهید گرفت .
9) شما میتوانید نهایتا تا قبل از تحویل گرفتن اکانت از سایت ما ، خرید خود را کنسل کنید . در این صورت هزینه وساطت از مبلغ پرداختی شما کسر شده و مابقی به حسابتان واریز میشود .
10) مبلغ واریزی شما ، بعد از تست اکانت توسط شخص خودتان ، به حساب فروشنده واریز می شود .
11)مبلغ واریزی شما به حساب مرکز کلش فروش از طریق سایت dargahbank.ir واریز میشود ، این مبلغ تا زمان تست اکانت توسط شما ، نزد سایت امانت میماند و سپس با تایید شما ، به حساب فروشنده واریز میشود
12) خرید اکانت از طریق سایت کلش فروش به معنای تضمین همیشگی اکانت خریداری شده نیست و سایت هیچ تضمین و مسئولیتی در رابطه با مشکلاتی که ممکن است فروشنده پس انجام معامله ، به وجود بیاورد ، ندارد .
13) سایت کلش فروش ، عکس کارت ملی(پشت و رو) ، عکس صفحه اول شناسنامه و شماره تماس منزل را از فروشنده تحویل گرفته و تحویل شما میدهد (به جز شماره منزل ، مسئولیتی در رابطه با صحت مدارک ارسالی توسط فروشنده نداریم . )
14) قبل از انجام هر گونه معامله ای و پرداخت هر هزینه ای ، مطالعه و موافقت با تمامی شرایط بالا الزامی است .